31 grudnia 2017

Bangkok cz. 2


Ten post miał się pojawić już wczoraj, ale niestety mój internet na to nie pozwolił. Także zostałam niejako zmuszona przez złośliwość rzeczy martwych by dzisiaj dodać aż dwa wpisy. Wow! Tak to dawno tutaj nie było. Mam przygotowane zdjęcia z dwóch fajnych miejsc, które mieliśmy okazję zobaczyć w Bangkoku Baiyoke Tower II i świątynie Wat Pho z największym buddą świata. Wejście na 84 piętro najwyższego budynku w Bangkoku zamawialiśmy tego samego dnia, którego się tam wybieraliśmy. Udało się bez problemu, a widok był nieziemski. W dodatku do ceny doliczony był drink, który każdy sobie wybierał sam, generalnie to była jak dla mnie jedna z ciekawszych atrakcji wyjazdu. 


Co do świątyń, nie wiem co mogłabym wam napisać, bo tego nie da się ująć w słowa. Odpoczywający Budda mieści się gdzieś pomiędzy tymi cudownymi budynkami zdobionymi wszystkim co tylko możliwe: cekiny, witraże, szkło, odłamki lusterek. Wejście tam nie było jakoś gigantycznie drogie, a do ceny dodawano butelki wody. Ten niesamowity upał dawał się we znaki, więc chłodna woda prosto z lodówki okazała się świetnym pomysłem. Poniżej jedno ze zdjęć zrobionych podczas podróży tuk tukiem - to jest obowiązek i będąc w Bangkoku po prostu nie można tego nie spróbować. 


3 komentarze :

 1. Anonimowy18:51

  Cudowne zdjęcia, szczególnie te, na których jestescie we dwoje, macie niezłą pamiątkę w postaci tych fotografii! :) Szczęsliwego Nowego Roku 2018, Paula!

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczne zdjęcia musisz więcej podróżować heheheh

  Serdecznie zapraszam na mojego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie kupiłaś ten piękny top w kwiatki? ♥

  OdpowiedzUsuń